Choď na obsah Choď na menu
 


Tvoja uletená LOWE story:P

15. 11. 2009

TWooja uletenáá LOWE STORY

AKO NA TO?
Vymysli sisvoju vlastnú love story! Do jednotlivých políčok napíš slová, ktoré ťa spontánne napadnú. Až vyplníš všetky body od 1 do 23, potom ronaké slová napíš dole do textu miesto bodiek.
Doležité: Najprv vyplň všetky medzery v príbehu a až potom si ho celý prečítaj, nie opačne! Pripravila by si sa o celú zábavu.Tak klikni na cely clanok :D

 

NAPÍŠ K JEDNOTLIVÝM BODOM SLOVÁ
1. Tvoje obľúbené číslo:
2. Meno tvojho chalana:
3. Zviera v množnom čísle:
4. Maškrta:
5. Časť dňa:
6. Miestnosť vo vašom byte alebo dome:
7. Časť tela:
8. Kvet:
9. Časť oblečenia:
10. Farba:
11. Časť tváre:
12. Vec:
13. Zvierací zvuk:
14. Kus nábytku:
15. Časť tvojho tela, ktoré sa ti páči:
16. Iný výraz pre "spať s niekým":
17. Tvoj hviezdy idol (6.pád)
18. Člen tvojej rodiny:
19. Vec, ktorú máš stále u seba:
20. Tekutina, ktorú vylučuje naše telo:
21. Ovocie alebo zelenina (2.pád, množné číslo)
22. Rovnaký člen rodiny ako v 18bode
23. Sloveso pohybu (3.osoba, jednotné číslo, minulý čas)

 

TVOJ VZNIKNUTÝ PRÍBEH
Celé/celých 1........... týždne/týždňov som chodila s 2............. Každú voľnú chvílku sme trávili spolu v prírode. Vždy keď sme sa videli, mala som 3........... v bruchu. To bolo určite tým, že bol sladký ako 4................ Jedného 5............... sme boli v 6............... keď ma nežne pobozkal na 7................. V tú chvílu som bola šťasná a chcela viac. Nádherne voňal ako 8................. Vášnivo som z neho strhla 9............... Najskor z toho bol 10............, ale potom sa mi pozrel hlboko do 11................. Bol rozpálený ako 12................. Za hlasného 13.............. ma hodil na 14................. a nežne hladil moje 15............... Bola som v siedmom nebi a vedela, že sa to má stať. Dnes som sa s ním chcela 16.............. Bol mojím 17................. Ale zrovna v tej chvíli sa otvorili dvere a dnu vošla/vošiel 18.................... Boli sme zľaknutím bez seba. Moj chalan ale rýchlo schmatol 19.................... a chcel tým zakriť naše nahé telá. Najradšej by som sa prepadla pod zem. 20.................... mi stekal po chrbte. Naše tváre mali farbu 21................... Našťastie 22.................... 23................... hneď preč. Moj chalan a ja sme sa rýchlo obliekli a prisahali, že sa nabudúce určite zamkneme.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.